reklama

Jarolím donominoval do reprezentace stopera Brabce

Jakub Brabec Jakub Brabec autor: Milan Kammermayer
Před pondělním srazem národního týmu rozšíří současný dvacetičlenný výběr ještě další tři hráči.

Praha - Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci na říjnové kvalifikační zápasy s Německem a Ázerbájdžánem o stopera Jakuba Brabcez belgického Genku. Před pondělním srazem národního týmu rozšíří současný dvacetičlenný výběr ještě další tři hráči.

Program, výsledky, tabulky. Vše o kvalifikaci na MS 2018 v Rusku Program, výsledky, tabulky. Vše o kvalifikaci na MS 2018 v Rusku Prohlédněte zde

Čtyřiadvacetiletý Brabec má dosud v národním týmu na kontě jediný start v březnové přípravě ve Švédsku. Na konci srpna přestoupil ze Sparty do Genku, kde se již zabydlel a poslední čtyři zápasy odehrál v základní sestavě. Ve čtvrtek pomohl i k triumfu v Evropské lize 3:1 nad Sassuolem.

"Jakub je v našem hledáčku dlouhodobě a nyní pro jeho nominaci rozhodly aktuální forma a dobré výkony, kterými se prezentuje v Genku. Jakuba ve čtvrtek v zápase Evropské ligy proti Sassuolu osobně sledoval můj asistent Boris Kočí a jeho výkon hodnotil velmi pozitivně," uvedl Jarolím v prohlášení.

Český tým se po zářijové bezbrankové remíze se Severním Irskem představí v kvalifikaci 8. října v Německu, o tři dny později v Ostravě bude hostit Ázerbájdžán.

reklama