reklama

Ztratil jsem čich, zjistil Pekhart při zápase. Musel střídat, pozitivní ale není

Tomáš Pekhart se v Česku naposledy představil ještě v dresu Hapoelu Beer Ševa v utkání proti Plzni Tomáš Pekhart se v Česku naposledy představil ještě v dresu Hapoelu Beer Ševa v utkání proti Plzni autor: Tomáš Liška
Fotbalový útočník Tomáš Pekhart není pozitivní na koronavirus. Informoval o tom jeho klub Legie Varšava.

Během pondělní dohrávky polské ligy s Wartou Poznaň se u českého reprezentanta projevil jeden z příznaků nemoci a musel střídat. Od týmu se okamžitě izoloval a do Varšavy se vrátil odděleně.

Pekhart podle trenéra Legie Czeslawa Michniewicze o poločase hlásil, že ztratil čich a je mu zima. Nakonec střídal v 75. minutě.

Už před rozcvičkou měl horečku stoper Legie Igor Lewczuk, který odehrál celý duel. Rovněž jeho test byl negativní.

Jednatřicetiletého Pekharta povolal v úterý kouč Jaroslav Šilhavý do národního týmu. Rodák ze Sušice naposledy nastoupil za reprezentaci v říjnu 2013.

Někdejší hráč Slavie, Jablonce či Sparty se po únorovém příchodu do Legie dostal v poslední době do skvělé formy a s osmi góly vede tabulku střelců polské ligy.

Přísné hygienické podmínky budou panovat i při nadcházejícím reprezentačním srazu. Mužstvo čekají čtyři testy na koronavirus.

K plánovaným třem odběrům přibyl ještě jeden navíc den před přípravným utkáním v Německu, kde se český celek představí příští středu.

Do české fotbalové reprezentace se vracejí Pavelka a kanonýr polské ligy Pekhart Do české fotbalové reprezentace se vracejí Pavelka a kanonýr polské ligy Pekhart Čtěte zde
reklama