reklama

Zápasy fotbalové reprezentace bude až do roku 2022 vysílat Česká televize

Filip Novák v souboji s Rurikem Gislasonem z Islandu Filip Novák v souboji s Rurikem Gislasonem z Islandu autor: FAČR/Jan Tauber
Veřejnoprávní stanice odvysílá utkání kvalifikace i nově vzniklé Ligy národů.

Praha - Zápasy fotbalové reprezentace až do roku 2022 zprostředkuje fanouškům Česká televize. ČT koupila práva na utkání českého národního týmu v nadcházejících kvalifikacích o mistrovství Evropy i světa a také na novou soutěž Ligu národů. Odvysílá rovněž evropský šampionát v roce 2020 a už delší dobu vlastní práva na mistrovství světa v roce 2022.

Liga národů odstartuje na podzim a nabídne reprezentacím dodatečnou šanci kvalifikovat se na evropský šampionát. Nový projekt, který bude rozlosován příští týden, do velké míry nahradí stávající přípravné zápasy.

Česká televize rovněž koupila do roku 2021 vysílací práva na Evropskou ligu s možností první volby přenosu.

Evropskou ligu bude dál vysílat i Nova, která prodloužila smlouvu s UEFA rovněž do roku 2021. Společnost na svých stanicích Nova Sport 1, Nova Sport 2 a videoportálu Voyo každý hrací den nabídne minimálně čtyři přímé přenosy.

Na Čechy číhají Slováci. Ve fotbalové Lize národů může dojít na třaskavé derby Na Čechy číhají Slováci. Ve fotbalové Lize národů může dojít na třaskavé derby Čtěte zde
reklama