reklama

Fotbalové krásky čeká svatba, ještě před ní si zahrají MS. Bizarní krok, říká expert

Ali Kriegerová (vlevo) a Ashlyn Harrisová Ali Kriegerová (vlevo) a Ashlyn Harrisová autor: Instagram
Fotbalové mistrovství světa ve Francii vyhlíží romantický příběh: v jednom týmu nastoupí snoubenky Ali Kriegerová a Ashlyn Harrisová.

Když se Ali Kriegerová před dvěma lety přestala účastnit reprezentačních srazů, byla smířená s tím, že se počet jejích startů v dresu Spojených států zastaví na čísle 98.

Šéf se nemění. Infantino povede světový fotbal další čtyři roky Šéf se nemění. Infantino povede světový fotbal další čtyři roky Čtěte zde

Jaké bylo její překvapení, když se v půlce března na displeji jejího telefonu objevilo známé jméno. Patřilo Jill Ellisové, trenérce amerického fotbalového týmu. Po dvouleté pauze pozvala Kriegerovou ke dvěma přípravným utkáním před mistrovstvím světa.

Překvapivé, možná šokující jméno. "Je to bizarní rozhodnutí. V týmu měla být už dávno, ne se vracet takto krátce před mistrovstvím světa," tvrdí John Halloran, expert na ženský národní tým USA.

Kreigerová, která v průběhu šampionátu ve Francii oslaví 35. narozeniny, nejen vyztuží zadní řady v poslední době děravé defenzivy Američanek, ale bude v centru mediálního zájmu také kvůli svému osobnímu životu. V jednom týmu totiž nastoupí s Ashlyn Harrisovou, svou snoubenkou.

Obě ženy sice spolu odehrály tucty zápasů v americké reprezentaci nebo na  klubové úrovni v dresu Orlanda, nicméně společný start na MS by byl přece jen trochu jiný. Kreigerová a Harrisová se totiž na sklonku minulého roku zasnoubily a se svým vztahem vyšly oficiálně ven. Svatbu plánují na závěr letošního roku.

Stálice amerického fotbalového týmu se poznaly na reprezentační akci v roce 2010 a od té doby tvoří pár. "Vždycky jsme seděly vedle sebe v autobuse a letadle a povídaly si o našich snech a nadějích a o tom co bychom chtěly udělat jednou, až vyrosteme. Protože tehdy jsme byly jenom děti," vzpomínala třiatřicetiletá Harrisová.

Mistryně světa z roku 2015 svoji lásku nijak netajily, ale veřejně se ho rozhodly  potvrdit až oznámením zásnub. "Byly jsme stále sebevědomější a jistější naším vztahem. A konečně po všech těch letech prostě cítím, že nemám co skrývat nebo říkat, že nemám nic společného s komunitou, jejíž jsem součástí," uvedla gólmanka Harrisová.

Americké hvězdy se pravidelně umisťují v přehledech nejkrásnějších sportovkyň světa a nechybí ani v přehledu 50 sexy krásek, jak ho zveřejnil server theathleticsbuild.com.

reklama