FOTO Barcelona mění vzhled, oblékla se do pestrých barev

Zde máte možnost vidět novou sadu dresů, kterou začali hráči klubu FC Barcelona oblékat v letošní sezóně. Nezměnili však pouze dresy, nýbrž také trenéra. Josepa Guardiolu totiž nahradil jeho dosavadní asistent Tito Vilanova.
Ačkoliv se v utkání Osasuna statečně držela a dokonce se v 17. minutě dostala do vedení, tak triumf díky dvěma Messiho gólům slavila Barcelona.
Právě zde máte možnost vidět oslavu gólu, který v 17. minutě vstřelil Joseb Llorente.
Pamplona tak v prvním poločase navázala na úspěch ve vzájemném utkání z minulé sezóny, kdy dokázala na domácím hřišti Barcu porazit 3:2.
Reuters Reuters, Filip Mědílek
27. 8. 2012 6:29
Podívejte se na nové dresy fotbalistů Barcelony a na snímky z jejich druhého utkání La Ligy s Osasunou. Krom toho můžete shlédnout snímky z utkání Realu Madrid s Getafe.