FOTO Baroš zpět v základu a Baník se naučil zase vyhrávat

Milan Baroš je klíčovou postavou lavírujícího Baníku. Bez něj je ostravský klub momentálně poloviční. O tom se přesvědčili také fotbalisté Vysočiny Jihlava.
Milan Baroš (uprostřed) se vrátil do základní sestavy Baníku po dvou kolech.
Jihlavští fotbalisté si na Baroše (vlevo) dávali velký pozor a často jej faulovali.
Ve 21. minutě vyšla Ostravě kolmá akce po ose Droppa - Milosavljev, ale Srb ve vyložené šanci úplně sám před Blažkem uklouzl a z nebezpečí nebylo nic.
Domácím se povedlo otevřít skóre ve 35. minutě.  Gólovou kombinaci založil efektním uvolněním u postranní čáry Milosavljev,  Baroš byl sice při snaze o zpracování ve vápně stažen jedním z jihlavských fotbalistů...
Dalibor Sosna
24. 4. 2013 6:00
Prohlédněte si galerii z důležitého zápasu fotbalistů Baníku Ostrava, kteří porazili Jihlavu 1:0.

Ostrava - Prohlédněte si galerii z důležitého zápasu fotbalistů Baníku Ostrava, kteří v úterý v dohrávce 21. kola Gambrinus ligy porazili Jihlavu těsně 1:0.