FOTO Fantastické loučení Plzně s LM v dramatu s AC

Fanoušci italského šampiona asi v úterý nevěřili vlastním očím. Přijít v posledních minutách o vedení 2:0, to se rossoneri často nestává.
Pro Václava Pilaře možná bylo utkání s AC Milán posledním v dresu Plzně. Hodně se totiž spekuluje o jeho odchodu do Wolfsburgu.
Také Petr Jiráček je na fotbalovém trhu žádaným zbožím. Proti AC si ale příliš nezahrál, neboť se ještě v prvním poločase zranil.
Ze hřiště nakonec musel plzeňský záložník na nosítkách.
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
7. 12. 2011 1:08

Nevídané drama nabídl poslední souboj fotbalové Viktorie Plzeň v letošním ročníku Ligy mistrů. V duelu s favorizovaným AC Milán totiž Viktoriáni ještě pět minut před koncem prohrávali 0:2, ale nakonec dokázali utkání v závěrečném dramatu srovnat. Na cestu do jarního play off Evropské ligy si tak berou cenný skalp.