FOTO Tři minuty a české naděje na MS jsou v prachu

Obrat zápasu a český zmar odstartoval vyrovnávací brankou Giorgio Chiellini. Podívejte se na všechny snímky z Turína.
Přitom v prvním poločase byli Češi na koni a v 19. minutě přetavili průnik ve vedoucí branku. Tomáš Rosický píchnul míč Petru Jiráčkovi (vlevo) do běhu, ten ho nacentroval do vápna Liboru Kozákovi (vpravo), který překonal Buffona.
Zápas se nesl ve znamení věčného souboje Petra Čecha a agilního italského útočníka Maria Balotelliho.
V 51. minutě udělal Petr Čecha chybu, šel po rohu ven z brány, míč podběhl a pro Giorgia Chielliniho (vpravo) už byla snadná úloha vyrovnat.
Za tři minuty dokonal italský obrat Mario Balotelli, který po faulu na sebe proměnil penaltu.
Reuters Sport Reuters, Sport
10. 9. 2013 23:00

Turín - Prohlédněte si galerii z kvalifikačního zápasu o MS 2014, v němž porážka v Itálii 1:2 znamenala prakticky konec nadějí na postup české reprezentace do Brazílie.