Bičík byl ve Villarrealu hrdinou Sparty: Udělal chybu, pak v brance kouzlil

Prohlédněte si fotografie z prvního zápasu čtvrtfinále Evropské ligy, v němž fotbalisté Sparty prohrál na hřišti španělského Villarrealu 1:2.
Letenští vstoupili do zápasu nejhorším možným způsobem a už ve třetí minutě prohrávali. Frýdek poslal malou domů Bičíkovi, jenž váhal s rozehrávkou,...
... až jeho odkop zblokoval Bakambu, od kterého se míč odrazil za čáru.
Villarreal měl i nadále více ze hry a Spartu několikrát zachránil skvělými zákroky Bičík. Starosti trenérovi Ščasnému ale přidělali Brabec s Costou, kteří kvůli žlutým kartám přijdou o domácí odvetu.
Přestože první poločas mohl skončit i pětibrankovým rozdílem ve prospěch Villarrealu, šlo se do kabin za vyrovnaného stavu.