FOTO Heinz dostal k narozeninám výhru nad Slováckem

Olomouc se dostala do vedení gólem do šatny ve 43. minutě z kopačky Aleše Škerleho, který si poradil s centrem Jana Schulmeistera.
Martin Doležal (vpravo) a Jan Schulmeister (vlevo) se mohli radovat z druhého gólu Olomouce v 65. minutě, kdy jej z penalty vstřelil Michal Ordoš (uprostřed). Gól to byl v utkání poslední a tak si doma Sigma zajistila vítězství 2:0.
Doležal dostal žlutou kartu za simulování ve vlastním pokutovém území. Rozhodčí tak učinil na popud čárového rozhodčího.
Brankář Slovácka Dušan Melichárek pomáhá olomouckému Michalu Hubníkovi na nohy. Hubník byl střídán v 83. minutě, kdy jej nahradil Jan Navrátil.
Lukáš Drštička, Filip Mědílek
6. 8. 2012 5:00
Utkání druhého kola Gambrinus ligy mezi Sigmou Olomouc a Slováckem ovládli domácí. Podívejte se na fotogalerii z tohoto utkání.