FOTO Moyesovi premiéra nevyšla. United pohráli s Thajci

David Moyes není vůbec v jednoduché situaci. Už nyní se objevují mezi fanoušky Manchesteru United hlasy s přáním jeho odchodu.
... i na tiskové konferenci před utkáním byl ještě Moyes plný úsměvů.
Stejně jako stoper Rio Ferdinand.
Plní očekávání byli před zápasem i fanoušci United, především japonští obdivovatelé Šindžiho Kagawy.
Když však domácí tým otevřel v 50. minutě skóre, už mu tolik do smíchu nebylo.
Jaroslav  Šindelář Reuters Jaroslav Šindelář, Reuters
14. 7. 2013 0:00

Bangkok - Novému trenérovi fotbalistů Manchesteru United Davidu Moyesovi premiéra na lavičce úřadujícího anglického mistra nevyšla.

United totiž ve svém prvním zápase na asijském turné prohráli v Bangkoku s místním výběrem Singha All-Star XI 0:1. Jediný gól vstřelil v 50. minutě kapitán domácího výběru Teeratep Winothaj.

Red Devils sice nastoupili ve značně kombinované sestavě, nechyběli v ní však Ryan Giggs, Rio Ferdinand, Michael Carrick či Danny Welbeck, který ve 30. minutě selhal v největší příležitosti United v zápase.

"Nebyl to dobrý výsledek, ale nijak zvlášť jsme tady stejně nepotřebovali vyhrát," zhodnotil Moyes výsledek po zápase. Přesto už po něm se mezi fanoušky United objevují přání jeho odchodu z klubu.