FOTO Žádná nakládačka. Tentokrát se tleskalo i Plzni

Sice to opět byla porážka, ale tentokrát sehrála Plzeň s Bayernem mnohem důstojnější partii. Ve Štruncových sadech padla po velkém boji 0:1.
Na rozdíl od "nakládačky" v Bavorsku, tentokrát Plzeň pokořil jediný gól Maria Mandžukiče.
Západočeši potrápili nejlepší tým současnosti mnohem více než před dvěma týdny, kdy podlehli v Německu 0:5,...
... výkon na hranici možností, přesto na první body do tabulky skupiny D nestačil.
Zápas rozhodl v 65. minutě střídající Mario Mandžukič. Chorvatský kanonýr byl na trávníku šest minut,...
Reuters Sport Eduard Erben, Reuters, Sport
5. 11. 2013 23:26

Plzeň - Prohlédněte si galerii z úterního zápasu Ligy mistrů, v němž Plzeň doma prohrála s Bayernem Mnichov těsně 0:1.