FOTO Generálka pražského večera. Bayern vyhrál derby

Fotbalisté Bayernu Mnichov zdolali ve třetím kole německé ligy v bavorském derby Norimberk 2:0 a zůstávají mezi čtyřmi týmy se stoprocentní bodovou bilancí.
Bayern, který zatím pod novým trenérem Pepem Guardiolou hledá optimální formu, předváděl dlouho jen zahozené šance. David Alaba poslal slabou penaltu do náruče brankáře Raphaela Schäfera, ...
...na gólmana nevyzrála po přestávce ve velké šanci ani debutující posila z Dortmundu Mario Götze a střídající Thomas Müller.
V 69. minutě se však prosadil po centru Philippa Lahma hlavou Franck Ribéry a rozhodl. O devět minut po samostatné akci zvýšil o tyč Arjen Robben.
Sport Eduard Erben, Sport
25. 8. 2013 0:00
Podívejte se na fotografie ze zápasu 3. kola německé Bundesligy mezi bavorskými rivaly - Bayernem Mnichov a 1. FC Norimberk.

Mnichov - Podívejte se na fotografie ze zápasu 3. kola německé Bundesligy mezi bavorskými rivaly - Bayernem Mnichov a 1. FC Norimberk, které nafotil náš fotoreportér Eduard Erben.

Bayern zápas vyhrál po gólech Francka Ribéryho a Arjena Robbena v závěrečné půlhodině 2:0 a i po třech zápasech zůstal bez ztráty bodu.

Zvládl tak generálku před Superpohárem UEFA proti Chelsea, který se hraje v pátek na stadionu v pražském Edenu.