FOTO Úterní senzace LM: Rosický dal gól, City v Evropě končí

Tomáš Rosický poprvé po zranění nastoupil v základní sestavě Arsenalu a dokonce vstřelil branku. Podívejte se obrazem na tento i další zajímavé okamžiky úterních zápasů fotbalové Ligy mistrů, které mimo jiné rozhodly také o tom, na které kluby mohou v jarní části Evropské ligy narazit čeští zástupci.
Tomáš Rosický zaplatil Arséne Wengerovi důvěru za to, že ho postavil do základní proti Olympiakosu Pireus. Český špílmachr otevřel v 38. minutě skóre zápasu.
Rosického branka ale londýnskému klubu stejně nepomohla. Řekové ve druhém poločase zápas otočili a vyhráli 2:1.
Rosický na hřišti vydržel pouze první poločas, pak ho Wenger zřejmě z obavy o případné odbnovení zranění ze hřiště stáhl. Arsenalu to ale nijak nevadilo, jistotu postupu ze skupiny měl už před zápasem. Olympiakos Pireus naopak končí na třetím místě a teoreticky může narazit na české kluby Spartu a Plzeň v jarním pavouku Evropské ligy.
Reuters Sport Reuters, Sport
4. 12. 2012 23:50
Tomáš Rosický oslavil návrat do základní sestavy Arsenalu gólem a Manchester City končí v pohárové Evropě. Podívejte se obrazem na senzace úterních zápasů Ligy mistrů.