FOTO Vízek porazil Šmicra. Vánoční turnaj vyhrála Dukla

Vánoční turnaj fotbalových internacionálů ovládla pražská Dukla, kterou na hřišti dirigoval Ladislav Vízek. Podívejte se na )spěch týmu z Julisky.
Vladimír Šmicer s výkonem svého týmu slávistů příliš spokojený nebyl. Prohrál i s tchánem Vízkem.
Pražská Dukla na Vánočním turnaji fotbalových internacionálů opanovala poprvé od roku 1996.
Byť Dukla ve finále Vánočního turnaje fotbalových internacionálů vedla nad Spartou 4:0, Letenští zápas zdramatizovali a konečný výsledek byl 6:4 pro tým z Julisky.
Cestou do finále si Dukla Praha poradila také s internacionály z Plzně.
Eduard Erben
26. 12. 2012 21:00

Praha - Podruhé v historii se fotbalisté Dukly Praha radovali z triumfu ve vánočním turnaji internacionálů v Edenu.

Klub z Julisky ve finále 18. ročníku přestřílel Spartu Praha 6:4 a zopakoval své vítězství z roku 1996. Celek z Julisky v něm během čtyř minut vedl 4:0, nakonec ale musel o výhru tvrdě bojovat. "Udělali jsme z toho krásný zápas, nakonec byli spokojení i sparťani," připomněl Vízek, že Letenští se do finále probojovali poprvé v historii.

Třetí skončil slovenský host z Prešova. Naopak dva největší favorité, týmy Slavie a Nike, složený ze sparťanských hráčů, se neprobojovaly do semifinále. Dva nejlepší týmy historie turnaje se utkaly "až" v souboji o páté místo.