Franzův Slovan Bratislava jasně prohrál na hřišti Žiliny

14. 9. 2014 21:49
Fotbalisté Slovanu Bratislava v 9. kole slovenské ligy prohráli 0:3 na hřišti Žiliny, která se tak dostala do čela tabulky.
František Straka, český trenér Slovanu Bratislava.
František Straka, český trenér Slovanu Bratislava. | Foto: CPA Eduard Erben

Žilina - Fotbalisté Slovanu Bratislava v 9. kole slovenské ligy prohráli 0:3 na hřišti Žiliny, která se tak dostala do čela tabulky. Slovan, který se v Evropské lize utká s pražskou Spartou, prohrál podruhé z posledních tří ligových zápasů a klesl na třetí místo. Má však dva zápasy k dobru.

Gólový účet otevřel po půlhodině hry Mihalík pěknou střelou do pravého horního rohu branky. V 69. minutě zvýšil Káčer, který se na hranici pokutového území uvolnil a mířil přesně. Definitivní podobu výsledku dal o pět minut později Jelič, který využil center Letiče a efektní patičkou ve výskoku poslal míč za záda brankáře Perniše.

"Domácí hráli velmi agresivně směrem dopředu. Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný soupeř, který se nás snažil přetlačit. Za stavu 0:0 jsme měli dvě tutovky, které kdybychom dali, mohlo to vypadat jinak. Naopak Žilina byla mnohem efektivnější," litoval český trenér Slovanu František Straka.

Straka poslal do utkání sestavu: Perniš - Čikoš, Niňaj, Gorosito, Jablonský - Lásik (58. Žofčák) - Kubík, Grendel, Halenár, Peltier (81. Meszaros) - Fořt.