reklama

Gerrard zůstává v Liverpoolu. A vítá příchod Colea

Steven Gerrard Steven Gerrard autor: Reuters
Anglický záložník vyvrátil odchod do Realu nebo Interu

Liverpool - Příchod nového trenéra Roye Hodgsona a čerstvý přestup Joea Colea, to vše pomohlo k tomu, že anglický záložník Steven Gerrard bude i nadále působit v Liverpoolu.

Kapitán "Reds" tak vyvrátil v úterý veškeré spekulace o tom, že by měl po neúspěšné sezoně přestoupit do Realu Madrid nebo Interu Milán.

Čtěte také: Joe Cole přestoupí do Liverpoolu, upíše se na 4 roky

"Chtěl jsem se nejprve soukromě setkat s Royem Hodgsonem, což jsem také udělal a jeho plány jak vést náš tým se mi velmí líbí. Dnes jsem se na tréninku setkal i s některými hráči, se kterými jsem byl na mistrovství světa. Už se však nemohu dočkat, až začne nová sezona," citují třicetiletého záložníka stránky Eurosportu.

Liverpool má za sebou špatnou sezonu, v lize skončil až sedmý a po sezoně pak opustil tým i kouč Rafael Benitez, který odešel trénovat Inter Milán. Rázem se proto začalo spekulovat, zda v týmu zůstanou i největší hvězdy jako je Fernando Torres nebo právě Steven Gerrard.

Klub se velkou tradicí se však chce vrátit zpět mezi elitu, na post hlavního trenéra přišel světoběžník Roy Hodgson, který naposledy dostal Fulham do finále Evropské ligy. A ten pak okamžitě přivedl nové posily, vedle již zmíněného Joea Colea také Srba Jovanoviče

"Znám Joea z dobře z reprezentace a vím moc dobře, jak je to dobrý hráč. Během posledních několika let ukázal své kvality, někdy i proti nám, takže je fantastické, že s ním budu hrát za Liverpool. Jsem si jistý, že Joe je přesně ten typ hráče, kterého si naši fanoušci zamilují," dodal Gerrard.

reklama