Gól Blinda zachránil United remízu ve West Bromwichi

20. 10. 2014 23:13
Fotbalisté Manchesteru United uhráli na hřišti West Bromwiche jen remízu 2:2 a v tabulce klesli po 8. kole na šesté místo.
Daley Blind (uprostřed) slaví gól v sítí West Bromwiche.
Daley Blind (uprostřed) slaví gól v sítí West Bromwiche. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Manchesteru United uhráli na hřišti West Bromwiche jen remízu 2:2 a v tabulce klesli po 8. kole na šesté místo. Od první porážky na hřišti Hawthorns v historii Premier League zachránil svěřence trenéra Louise van Gaala až gól Daleyho Blinda tři minuty před koncem normální hrací doby.

Manchester United tak prodloužil svou sérii venkovních zápasů bez vítězství na šest. To je nejhorší bilance slavného klubu za posledních 18 let.

Domácí dostal do vedení už v 8. minutě Stephane Sessegnon. Manchester vyrovnal až po přestávce, kdy se poprvé v dresu United trefil střídající Marouane Fellaini. Saido Berahino v 65. minutě znovu rozjásal domácí fanoušky, přesná trefa nizozemského reprezentanta ale v závěru zachránila hostům alespoň bod.

Anglická fotbalová liga - 8. kolo:

West Bromwich - Manchester United 2:2 (8. Sessegnon, 65. Berahino - 48. Fellaini, 87. Blind).

1. Chelsea 8 7 1 0 23:8 22
2. Manchester City 8 5 2 1 18:8 17
3. Southampton 8 5 1 2 19:5 16
4. West Ham United 8 4 1 3 15:11 13
5. Liverpool 8 4 1 3 13:12 13
6. Manchester United 8 3 3 2 15:12 12
7. Arsenal 8 2 5 1 13:11 11
8. Swansea 8 3 2 3 11:10 11