reklama

Griezmann licituje s Manchesterem United. Chce ohromný balík, jinak podepíše Barceloně

Antoine Griezmann Antoine Griezmann autor: Reuters
Po Coutinhovi je dalším žhavým hitem přestupového trhu. A francouzský útočník Antoine Griezmann to hodlá adekvátně zpeněžit. Do Manchesteru, který po něm mocně touží už delší dobu, vzkázal: chci dvanáct milionů týdně, jinak jdu do Barcelony.

Madrid - Ten přestup byl na spadnutí už v létě, United byli za kanonýra Atlétika Madrid připraveni zaplatit přes 2,5 miliardy korun. Jenže obří transfer zhatil trest od mezinárodní federace FIFA. A Griezmann si nyní poroučí.

Atlético loni v létě nesmělo registrovat nové hráče kvůli trestu od mezinárodní fotbalové federace za porušení pravidel při mezinárodních transferech hráčů do 18 let. A protože by tak Griezmanna nedokázalo nahradit, Manchester měl smůlu.

"Klub a moji spoluhráči jsou teď v těžké situaci. Kdybych nyní odešel, byla by to pro ně rána pod pás," prohlásil nejlepší střelec předloňského mistrovství Evropy.

Tužby José Mourinha ohledně šestadvacetiletého střelce sice nepolevují, ale United to nebudou mít v zimě jednodušší. Do hry o Griezmanna se vložila Barcelona a sám útočník je teď v luxusní pozici.

Na Old Trafford vzkázal, že v létě domluvený plat, tedy 290 000 liber týdně (asi 8,3 milionu korun), mu už jaksi nestačí. A prý poté, co vidí, jaké částky létají přestupovým trhem, by rád 400 000 (11,5 milionu korun). Na tahu je nyní Manchester.

Projděte si tabulky elitních zahraničních fotbalových lig 2017/18 Projděte si tabulky elitních zahraničních fotbalových lig 2017/18 Prohlédněte zde
reklama