reklama

Grygera se dnes ve Vailu konečně dočká operace kolena

Grygeru bude operovat slavný profesor Steadman.

Vážné zranění kolena si sice bývalý český reprezentant Zdeněk Grygera přivodil v dresu Fulhamu už 6. listopadu, na operaci zkříženého vazu se ale dostane až dnes.

"Operace u profesora Steadmana ve Vailu měla proběhnout už před třemi týdny. Ale když tam Zdeněk přijel, řekli mu, že že ta noha není v operovatelném stavu, muselo se počkat," vysvětluje hráčův agent Jiří Müller.

O fotbale více čtěte:

Dnes by se tedy Richard Steadman, vyhlášená kapacita v oboru, měl na Grygerovo koleno se skalpelem v ruce podívat. Steadman v minulosti operoval i Patrika Bergera či Radka Slončíka.

Grygeru zranil Gareth Bale

Grygera se zranil v utkání Premier League proti Tottenhamu, po souboji s hvězdou soupeře Garethem Balem. Hřiště opouštěl s kyslíkovou maskou na obličeji.

Pozoruhodné góly, skluzy, emoce. El Clásico nabídlo velkou bitvu Pozoruhodné góly, skluzy, emoce. El Clásico nabídlo velkou bitvu Prohlédněte zde

Je nepravděpodobné, že by 31letý obránce ještě zasáhl do rozehrané sezony.

Zdeněk Grygera je bývalým českým reprezentantem, za národní tým odehrál 66 zápasů, mj. se podílel na slavném vystoupení na Euro 2004 v Portugalsku, kde se Češi zastavili až v semifinále.

Do Fulhamu přes Ajax a Juventus

Po působení v Drnovicích  a Spartě přestoupil do Ajaxu Amsterdam. Posléze se pravý obránce dostal na soupisku Juventusu Turín a letos v létě přišel jako volný hráč do Fulhamu, za který sehrál sedm utkání.

Ve Fulhamu působí i další český fotbalista, bývalý hráč Slavie a Liberce Marcel Gecov.

reklama