reklama

Ibrahimovice pata stále limituje. Některé zápasy dál vynechá

Zlatan Ibrahimovic nebude fit ještě několik měsíců Zlatan Ibrahimovic nebude fit ještě několik měsíců autor: Reuters
Útočník Paris St. Germain Zlatan Ibrahimovic kvůli zranění paty vynechal velkou část podzimu a zdravotní problémy ho ani v nejbližší době pravděpodobně neopustí.

Paříž - Hvězdný útočník Paris St. Germain Zlatan Ibrahimovic kvůli zranění paty vynechal velkou část podzimu a zdravotní problémy ho ani v nejbližší době pravděpodobně neopustí.

Podle lékaře francouzského mistra se švédský fotbalista v této sezoně už plně nezotaví, a proto nebude moci nastoupit v každém zápase.

Ibrahimovic v tomto ročníku za PSG zasáhl jen do 11 soutěžních utkání a vstřelil devět branek. Naposled třiatřicetiletý kanonýr chyběl ve středečním ligovém duelu s Lille (1:1).

"Stále má v patě bolesti, jejichž intenzita se může měnit. V poslední době se to nehorší, ale bolesti bude cítit až do konce sezony. Zlatan nebude hrát každý zápas," uvedl klubový lékař Eric Rolland.

Kapitán švédské reprezentace zřejmě vynechá i sobotní utkání s Nantes, aby byl připraven na středeční šlágr Ligy mistrů v Barceloně, který rozhodne o vítězi skupiny F.

reklama