Inter vede po výhře v Boloni italskou ligu

27. 10. 2015 23:23
Inter nyní vede italskou ligu
Inter nyní vede italskou ligu | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán ukončili v italské lize sérii čtyř zápasů bez vítězství a v předehrávce 10. kola uspěli na hřišti Boloni. Výhra 1:0, které se dočkali po třech remízách za sebou, tým posunula do čela tabulky o bod před AS Řím.

O jediný gól zápasu se postaral v 67. minutě svou třetí trefou v sezoně Mauro Icardi. Kapitán milánského týmu čekal na další zásah 348 minut. Inter už hrál v té době sedm minut jen v deseti bez vyloučeného Felipeho Mela, který dostal v rychlém sledu dvě žluté karty.