reklama

Isco už je náš, pochlubil se prezident Realu Madrid

Španělský záložník Málagy Isco už prý patří Realu Madrid. Španělský záložník Málagy Isco už prý patří Realu Madrid. autor: Reuters
Real Madrid získal z Málagy ofenzivního záložníka Iska, který loni v prosinci obdržel ocenění Zlatý chlapec pro nejlepšího fotbalistu Evropy do 21 let.

Madrid - Real Madrid získal z Málagy ofenzivního záložníka Iska, který loni v prosinci obdržel ocenění Zlatý chlapec pro nejlepšího fotbalistu Evropy do 21 let.

Přestup v rozhovoru pro stanici Radio Nacional de Espaňa oznámil prezident Bílého baletu Florentino Pérez s tím, že zbývá už jen obvyklá lékařská prohlídka hráče.

Real podle médií za jednadvacetiletého fotbalistu zaplatí kolem 30 milionů eur (asi 777 milionů korun).

"S klubem i hráčem jsme domluvení. Isco bude představen příští týden," řekl šéf Realu, jehož tým od nové sezony povede italský kouč Carlo Ancelotti.

Talentovaný Isco, o kterého se zajímala řada klubů včetně Manchesteru United, v lednu prodloužil s Málagou smlouvu do roku 2016.

Výstupní klauzule v jeho kontraktu byla v zimě navýšena na 35 milionů eur. Isco loni pomohl Málaze k premiérovému postupu do Ligy mistrů. V ní se s týmem probojoval do čtvrtfinále.

reklama