reklama

Italské manželky se bojí na MS, nepřijede ani Šeredová

Alena Šeredová nafotila kalendář s diamanty Alena Šeredová nafotila kalendář s diamanty autor: Produkce
Italky postrašily události z afrického šampionátu

Pretoria - Úřadující mistři světa Italové se budou muset na šampionátu v Jihoafrické republice z velké části obejít bez podpory svých životních partnerek.

Podle listu Gazzetta dello Sport se především kvůli obavám o bezpečnost nechystá do dějiště turnaje většina partnerek reprezentantů včetně české modelky Aleny Šeredové, přítelkyně gólmana Gianluigiho Buffona.

"Invaze WAGS nebude," napsala dnes Gazzetta dello Sport s využitím anglické zkratky pro manželky a přítelkyně (Wives and Girlfriends).

Čtěte také: Šampionát otevřou americké hvězdy, Afričané protestují

Ne všechny partnerky zůstanou doma, do Jihoafrické republiky cestuje například manželka obránce Fabia Cannavara, ovšem Šeredová ji následovat nebude.

JAR žije fotbalem. Šampionát uchvátil fanoušky, obchodníky i žirafy JAR žije fotbalem. Šampionát uchvátil fanoušky, obchodníky i žirafy Prohlédněte zde

"Copak jsme se nepoučili z událostí na africkém šampionátu?" citoval list Šeredovou. Češka, jež má s gólmanem Juventusu Buffonem dva syny, narážela na lednový útok angolských separatistů na autobus reprezentace Toga, při němž zahynuli tři lidé.

reklama