Jankto byl zase vidět. Udine po jeho akci vybojovalo alespoň bod s Chievem

5. 1. 2018 22:44
Fotbalisté Udine přišli na hřišti Chieva o vítěznou sérii v italské lize. Po pěti výhrách pouze remizovali v prvním utkání v novém roce 1:1.
Jakub Jankto
Jakub Jankto | Foto: ČTK

Udine - Domácí tým z Verony naopak bodoval po třech předchozích porážkách, na vítězství ale čeká už šest ligových kol.

Hosté brzy prohrávali po gólu srbského záložníka Ivana Radovanoviče. Krátce před poločasovou přestávkou ale český reprezentant Jakub Jankto vysunul přihrávkou z rohu velkého vápna Giuseppeho Pezzellu, jehož pas před branku si srazil za vlastního gólmana další Srb ve službách Chieva Nenad Tomovič.

Obrat se ale nekonal a Udine nevyužilo šanci dotáhnout se bodově na Sampdorii, která na šestém místě drží poslední místo znamenající účast v pohárech. Celý zápas za hosty odehrál i druhý český reprezentant Antonín Barák.