reklama

Jarolím se do Slavie nevrátí. I nigerijský stoper už je pryč

Marek Jarolím se na angažmá se Slavií nedomluvil, chce do zahraničí Marek Jarolím se na angažmá se Slavií nedomluvil, chce do zahraničí autor: Aktuálně.cz
Slavia se rozhlíží po posilách, ale s Markem Jarolímem se nedomluvila. Synovec úspěšného trenéra už míří jinam.

Praha - Chvíli se Slavií trénoval, ale k dohodě nedošlo. Marek Jarolím, synovec úspěšného trenéra, se do červenobílého dresu nevrátí.

"Nezúčastnil se přípravného utkání s Unionem Berlín, tím to pro nás víceméně skončilo," řekl úsečně Jaromír Šeterle, ředitel pražského klubu.

"Od Slavie jsem nedostal žádnou konkrétní nabídku," říká Jarolím. "Zato přišla odjinud, tak jsem svou pozornost přesměroval jinam," reaguje tajuplně technický záložník.

Nechce zatím prozradit, co má rozpracováno, ale mělo by jít o angažmá v zahraničí. "Řeknu vám jen, že je to Evropa," usmívá se Jarolím, který v minulých měsících působil v čínské lize.

Jenže tam po něm chtěli, aby hrál stopera, což neakceptoval, tak smlouvu zrušil a jako volný hráč hledá nové angažmá.

Nigerijec už jel domů

Slavia už poslala domů i nigerijského stopera jménem Sergio Uyi, který nepřesvědčil. 

Na testování zůstávají Alban Bunjaku, 19letý produkt akademie Arsenalu, a Martin Sus z Vlašimi.

"Nemyslím si, že bychom nějakou posilu podepsali před víkendovým ligovým zápasem (s Boleslaví)," říká Šeterle. "Pokud nás má někdo posílit, tak musí být lepší než naši dosavadní hráči."

Mimochodem za Boleslav by měl nastoupit čerstvý ženáč David Jarolím, jehož bráška Lukáš teď začal oblékat dres druholigových Českých Budějovic. Marek Jarolím je bratrancem téhle sourozenecké dvojice.

Šeterle sice říká, že testovat nové hráče v tomto reprezentačním období Slavia plánovala. Ale určitě ji tlačí hlavně nespokojenost fanoušků, která logicky vytryskla po historickém debaklu 0:7 s Teplicemi.

"Je čas, přestupní termín v Česku je otevřený do 22. září," upozorňuje Šeterle.

Facebooková stránka autora: Luděk Mádl - Aktuálně.cz

reklama