reklama

Je to vůbec on? Vypadá jako vyhazovač. Torres po konci kariéry udivuje fanoušky

Proměna Fernanda Torrese. Proměna Fernanda Torrese. autor: Aktuálně.cz, Reuters
Bývalý vynikající útočník Liverpoolu nebo Atlética Madrid se po konci kariéry začal věnovat náročnému fyzickému cvičení a tráví hodiny v posilovně. Někdejší subtilní útočník se proměnil v horu svalů.

Španělský reprezentant ukončil fotbalovou kariéru předloni v létě po krátkém angažmá v japonském Sagan Tosu a od té doby prošel velkou proměnou. Spoustu času strávil v tělocvičně a teď se chlubí svalnatou postavou.

Vzhled udivil Torresovy fanoušky na sociálních sítích a řada z nich mu předpověděla kariéru wrestlera nebo i drsného vyhazovače v nočním klubu. To charakterizuje jeho proměnu, během své kariéry byl přezdíván pro svůj vzhled El Niño - španělsky "Dítě".

Fernando Torres po konci kariéry Fernando Torres po konci kariéry. Foto: Instagram/Fernando Torres

Jako hráč začal v Atléticu, kde už v 19 letech nastupoval s kapitánskou páskou. Další jeho kroky vedly na britské ostrovy do Liverpoolu a následně do Chelsea. Oklikou přes AC Milán se vrátil zpět do Madridu. Na nejvyšší klubové úrovni dokázal vstřelit 200 branek a dalších 38 jich přidal za španělskou reprezentaci.

Hráčskou kariéru vystřídal působením na lavičce B-týmu Atlética Madrid, kde ale nedávno z osobních důvodů své angažmá skončil.

reklama