reklama

Jednání nakonec úspěšná, odvetu Slavie v Bělorusku odvysílá O2 TV. Duely Plzně a Sparty budou na ČT

Momentka z prvního utkání Slavie proti Borisovu, s běloruským brankářem bojuje Mick van Buren Momentka z prvního utkání Slavie proti Borisovu, s běloruským brankářem bojuje Mick van Buren autor: Milan Kammermayer
Tuzemské televize odvysílají v tomto týdnu tři ze čtyři zápasů českých zástupců v českých pohárech. Neuvidíme jen Mladou Boleslav v Albánii.

Praha - Komplikovaná jednání s běloruskou stranou se táhla jako plástev medu, ale nakonec byla úspěšná.

Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Prohlédněte zde

"Po nekonečném jednání mám dobrou zprávu, zápas BATE Borisov-Slavia Praha odvysíláme dnes od 19 hodin na O2 TV Sport a O2 TV Free i na O2 TV Fotbal," sdělil Marek Kindernay, šéf vyjmenovaných televizních kanálů.

Slávisté budou prvním českým týmem, který půjde tento týden do odvet. Do Běloruska si ve 3. předkole Ligy mistrů odvezla těsný náskok 1:0.

Další dva pohárové mače s českou účastí odvysílá, jak už bylo avizováno dříve, Česká televize. "Dnes, tedy ve středu vysíláme zápas Plzně s někdejší Steauou Bukurešť. A ve čtvrtek utkání předkola Evropské ligy Sparta Praha-CZ Bělehrad," potvrdil Jiří Ponikelský, šéf sportovního programu ČT.

Duel nemistrovské větve kvalifikace Ligy mistrů Viktoria Plzeň-FCSB startuje dnes ve 20.15. Z Rumunska si Západočeši přivezli remízu 2:2.

Sparta se bude snažit zachránit účast v Evropské lize ve čtvrtek od 19 hodin, v Bělehradu prohrála 0:2

"Měli jsme snahu získat i zápas Skenderbeu-Mladá Boleslav. Ale poté, co stanovili výkopy obou utkání, se budou tyto duely jedním poločasem překrývat," dodává Ponikelský. A tím věc padla.

Boleslavští doma vyhráli 2:1 a v Albánii hrají ve čtvrtek od 20 hodin.

Facebooková stránka autora: Luděk Mádl - Aktuálně.cz

Slávistický hrdina Škoda i portréty legend. Do Edenu se vrátily boje o Ligu mistrů Slávistický hrdina Škoda i portréty legend. Do Edenu se vrátily boje o Ligu mistrů Prohlédněte zde
reklama