reklama

Jihlava zaplatí za fanoušky vstupné proti Slovácku

Ilustrační foto. Ilustrační foto. autor: CPA Erben
Na páteční zápas fotbalové ligy mezi Jihlavou a Slováckem budou moci fanoušci zadarmo

Jihlava - Na páteční zápas fotbalové ligy mezi Jihlavou a Slováckem budou moci fanoušci zadarmo. Hráči Vysočiny zaplatí kompletní vstupné za poslední podzimní utkání ligové sezony jako trest za sobotní porážku 0:5 v Příbrami, která byla nejvyšším debaklem Jihlavy v její ligové historii.

Jihlavský klub bude vstupenky na zápas vydávat zdarma. Vstupné v plné výši pak uhradí fotbalisté podle toho, kolik lístků si návštěvníci zápasu v pokladnách odeberou.

"Věříme, že naši fanoušci přijmou ze strany hráčů tuto formu kompenzace za blamáž v Příbrami a přijdou svůj tým podpořit i v utkání proti Slovácku. Doufáme, že v jeho průběhu a po jeho skončení naši fotbalisté předají fanouškům další omluvu v podobě výborného a bojovného výkonu a především zisku tolik potřebného důležitého vítězství," uvedl pro klubový web tiskový mluvčí Vysočiny Miroslav Fuks.

Jihlava se po porážce v Příbrami propadla na poslední místo tabulky. Na kontě má dvanáct bodů, o jeden méně něž čtrnáctí Bohemians Praha 1905 a patnáctá Slavia.

reklama