reklama

Jílek onemocněl, šlágr Plzeň vs. Sparta bude pískat Příhoda

Nejsledovanější duel domácí ligy mezi Plzní a Spartou bude rozhodovat sudí Příhoda. Nejsledovanější duel domácí ligy mezi Plzní a Spartou bude rozhodovat sudí Příhoda. autor: Milan Kammermayer
Nejsledovanější duel podzimní části první ligy bude nakonec místo nemocného Jana Jílka řídit Radek Příhoda. Je to dobrá zpráva pro domácí Plzeň, nebo hosty z Letné?

Plzeň - Jen pár hodin před začátkem šlágru podzimu mezi fotbalisty Plzně a Sparty se změnilo jméno hlavního rozhodčího. Odpolední zápas 12. ligového kola nebude kvůli nemoci řídit Jan Jílek, nahradí jej Radek Příhoda.

Roli brankového sudího převezme Petr Ardeleánu. Informoval o tom web synotliga.cz a my vám tento duel nabídneme v podrobné on-line reportáži ZDE!

O Příhodovi se údajně uvažovalo jako o hlavním sudím pro šlágr v Plzni už při původní delegaci, ale nakonec dostal přednost kontroverzní Jílek. Mimo jiné proto, že prvně jmenovaného údajně vetovala domácí Plzeň.

Pro Příhodu půjde o osmé utkání v této ligové sezoně. Zkušený rozhodčí rozdal druhý nejvyšší počet žlutých karet (41) a v tabulce vyloučení má v čele tři červené karty.

Dvě červené Příhoda udělil v sobotním ligovém utkání mezi Bohemians 1905 a Jihlavou. Hosté dohrávali v Ďolíčku v devíti, byla proti nim nařízena penalta a nakonec prohráli 1:2.

reklama