Juniorský souboj Plzně se Spartou vítěze měl. Viktoriány

26. 8. 2013 18:47
Fotbalisté Plzně porazili v juniorské lize Spartu 1:0. O jediný gól se postaral Marek Hanousek.
Jediný gól zápasu vstřelil Marek Hanousek
Jediný gól zápasu vstřelil Marek Hanousek | Foto: CPA - Eduard Erben

Plzeň - Co nezvládlo áčko, zvládli mladíci. Fotbalisté Plzně porazili v 7. kole juniorské ligy na vlastním hřišti Spartu 1:0. O jediný gól utkání se postaral Marek Hanousek, který obvykle sedí na lavičce prvního týmu Západočechů.

Branka padla už v 10. minutě, kdy se Hanousek prosadil po rohovém kopu hlavou. Poté ještě měl velkou šanci Mlynařík, ale sólový únik neproměnil.

V závěru druhého poločasu zahrozila i Sparta, ale Reiter, ani Skopec síť nerozvlnili, a tak mladí viktoriáni, na rozdíl od ligového áčka, které s Letenskými jen remizovalo, berou všechny tři body.

V tabulce jich po sedmém kole mají 13, tedy stejně jako jejich pražský sok. O skóre ale Plzeňanům patří až sedmá příčka.