Kadlec odehrál celý zápas, prohru však neodvrátil

Aktualizováno 14. 9. 2014 19:48
Český fotbalista Václav Kadlec poprvé od prosince odehrál celé bundesligové utkání za Frankfurt, prohru 0:1 s Augsburgem však neodvrátil.
ilustrační foto
ilustrační foto | Foto: Reuters

Frankfurt - Český fotbalista Václav Kadlec poprvé od prosince odehrál celé bundesligové utkání za Frankfurt, prohru 0:1 s Augsburgem však neodvrátil. Po třech kolech tak má Frankfurt na kontě čtyři body a je desátý v tabulce.

Reprezentační útočník Kadlec naposledy odehrál celých 90 minut 1. prosince proti Hannoveru. Pak už nastoupil v základní sestavě jen dvakrát, naposledy v únoru. Od té doby maximálně jen střídal a sbíral starty po minutách.

V minulém kole však Kadlec jako střídající hráč zařídil gólem remízu 1:1 a vysloužil si šanci v základní sestavě. Nastoupil na pravé straně ofenzivy a patřil k nejaktivnějším domácím hráčům. Mimo jiné se po faulu na něj měla kopat penalta. Gólu se však dočkali jen hosté zásluhou Bobadilly. V dresu Augsburgu chyběl zraněný Jan Morávek.

Brankář Drobný dvakrát inkasoval

Poprvé od února nastoupil v brance Hamburku Jaroslav Drobný, ale ani on nemohl slavit bodový zisk. Hamburk totiž na hřišti Hannoveru pokračoval v nevydařeném vstupu do sezony a prohrál 0:2. Na kontě má po třech kolech jediný bod a zůstává jediným týmem, který ještě neskóroval. V poslední půlhodině k tomu nepomohl ani reprezentační záložník Petr Jiráček.