reklama

Kanonýr Falcao údajně míří z Monaka do Realu Madrid

Proslavil se v dresu Atlética, teď by se ale mohl stěhovat do Realu. Proslavil se v dresu Atlética, teď by se ale mohl stěhovat do Realu. autor: Reuters
Kolumbijský fotbalový útočník Radamel Falcao z Monaka, jenž kvůli zranění kolena přišel o účast na mistrovství světa, by se mohl vrátit do Španělska.

Madrid - Kolumbijský fotbalový útočník Radamel Falcao z Monaka, jenž kvůli zranění kolena přišel o účast na mistrovství světa, by se podle spekulací médií mohl vrátit do Madridu. Ne však do Atlética, kde působil do loňska, ale do slavnějšího Realu.

O chystaném přestupu dnes informoval španělský deník AS s odkazem na katarskou televizi BeIN Sports. Dohoda by měla být oficiálně oznámena po mistrovství světa.

Nyní osmadvacetiletý Falcao přitom teprve loni posílil Monako, jež za něj Atléticu zaplatilo 60 milionů eur. Podle agentury SID se však už počítalo s tím, že se kolumbijský kanonýr v knížecím klubu zdrží pouze rok, neboť mu kontrakt s Atléticem neumožňoval přímý přestup ke konkurentovi do Realu.

reklama