Kanonýr Ibrahimovič dal už pátý gól, ve Francii je nejlepší

14. 9. 2012 23:33
Zlatan Ibrahimovič svým už pátým gólem ve franouzské lize pomohl Paris St. Germain k druhému vítězství i dosavadní páté příčce v tabulce.
Zlatan Ibrahimovič z Paris St. Germain v zápase proti Bordeaux

Praha - Pátý gól ve čtvrtém utkání ve francouzské lize dal švédský útočník Zlatan Ibrahimovic, který dnes pojistil výhru fotbalistů Paris St. Germain nad Toulouse 2:0.

Letní posila z AC Milán skórovala v 69. minutě a upevnila si první místo v tabulce střelců.

Do vedení poslal domácí tým v závěru prvního poločasu Argentinec Javier Pastore.

Svěřenci kouče Carla Ancelottiho jsou s bilancí dvou vítězství a tří remíz v tabulce před víkendovými zápasy 5. kola na třetím místě.

Francouzská fotbalová liga - 5. kolo:

Paris St. Germain - Toulouse 2:0 (38. Pastore, 69. Ibrahimovic), Remeš - Montpellier 3:1 (38. Diego, 71. Glombard, 86. Courtet - 55. Cabella).