reklama

Tragédie v posilovně. Zemřel Barošův bývalý parťák a kapitán olympijských hrdinů

Kapitán Nigérie Promise Isaac (vpravo) ve finálovém utkání OH 2008 v souboji s Lionelem Messim z Argentiny Kapitán Nigérie Promise Isaac (vpravo) ve finálovém utkání OH 2008 v souboji s Lionelem Messim z Argentiny autor: ČTK
Fotbalista Promise Isaac, jenž jako kapitán dovedl nigerijský národní tým v roce 2008 k olympijskému stříbru, v jednatřiceti letech zemřel.

Útočník amerického týmu Austin Bold z ligy USL zkolaboval ve středu v noci v posilovně ve svém bytě. Vyšetřovatelé v Texasu cizí zavinění vyloučili.

Isaac reprezentoval Nigérii v roce 2005 na mistrovství světa do 20 let, o tři roky později vedl olympijský výběr. Ve finále v Pekingu Nigérie podlehla Argentině s Lionelem Messim 0:1. Za seniorský národní tým odehrál tři zápasy. Na klubové úrovni působil Isaac jedenáct sezon v Turecku, kde vystřídal sedm klubů. V Antalyasporu byl jeho spoluhráčem i Milan Baroš.

Nejsmutnější přehled roku. Svět letos opustily sportovní legendy i Rudá dračice Nejsmutnější přehled roku. Svět letos opustily sportovní legendy i Rudá dračice Prohlédněte zde
reklama