reklama

Karel Poborský: Češi vyhrajou, s Dánskem padne hodně gólů!

Karel Poborský, Betclic ambassador Karel Poborský, Betclic ambassador autor: Aktuálně.cz
Karel Poborský, rekordman v počtu startů za národní tým, ambassador online sázkovky Betclic rozebírá nadcházející zápasy české reprezentace.

Karel Poborský, rekordman v počtu startů za národní tým, ambassador online sázkovky Betclic rozebírá nadcházející zápasy české reprezentace.

Karle, vzhledem k tomu, že se blíží kvalifikační zápasy národního týmu o postup na MS 2014, zajímalo by nás, který zápas z těchto tří Česká republika - Dánsko, Izrael – Portugalsko a Slovensko – Litva by sis vybral pro naši SÁZKU ZDARMA - 1000 Kč, která neprohrává.


Z těchto tří možností bych si určitě vybral náš zápas (kurz na vítězství České republiky je 2,00) nejen kvůli nejlepšímu kurzu, ale i proto, že jsem s klukama osobně mluvil, a říkali mi, že se na utkání moc těší a jsou dost nabuzení.


Po remíze s Bulharskem a výhře v přátelském zápase s Tureckem nás už tento pátek čekají Dánové, a hned v úterý hrajeme v Arménii. Jak myslíš, že oba zápasy dopadnou?


Jestli kluci předvedou výkon jako v poslední ch zápasech tak obě utkání určitě vyhrajeme. Hráli parádně a jejich výkonnost šla a jde nahoru. V domácím duelu s Dánskem je cíl jasný, získat tři body. Výhodou pro nás je, že Dánům bude chybět jejich klíčový a velmi nebezpečný útočník Nicklas Bendtner, který nemůže hrát za národní tým 6 měsíců za řízení v podnapilém stavu. Ještě důležitější ale bude to, že se hraje na stadiónu v Olomouc, který našim hráčům vyhovuje a navíc už teď je vyprodaný. Myslím si, že vyhrajeme 2:0. (kurz na vítězství České republiky je 2,00, kurz na přesný výsledek 2:0 je 8,00).


I v Arménii chceme bodovat naplno a po dobře zvládnutém prvním zápase s Dánskem, si myslím, že vzhrajeme 1:0 a přivezeme si tedy všechny tři body.


V našem prvním pátečním zápase s Dánskem tipuješ spíše góly v prvním nebo ve druhém poločase? A kdo se podle tebe trefí za národní tým?


Mluvil jsem s klukama a jsou na zápas hodně nabuzení. Myslim si, že oba góly padnou už v prvím poločase (kurz na výsledek 2:0 po prvním poločase je 11,00). Náš tým je silný ve standartních situacích, např. Tomáš Sivok je velmi nebezpečný hlavou a z přímého kopu se může trefit Jaroslav Plašil.


Kdo si myslíš, že se stane celkovým vítězem naší skupiny B, které zatím vévodí Itálie, dále pak skupiny I, kde spolu hraje Španělsko a Francie, a nakonec skupiny F, kde je překvapivě Portugalsko až třetí za Ruskem a Izraelem?


V naší skupině B, kde je i český národní tým, osobně tipuji Itálii (kurz 1,20). Její síla je ve větším výběru hráčů na jednu pozici, mají prostě více alternativ. Když jim vypadne jeden hráč, tak to není poznat na výkonu celého týmu. Celkovým vítězem skupiny I bude Španělsko (kurz 1,35) před Francií (kurz 2,75). Španělsko na rozdíl od Francie podává konsistentní výkony a celkovým vítězem skupiny F bude nakonec Portugalsko (kurz 2,60), které je sice trochu náladové, ale její hráčská generace je hladová po úspěchu.


Jaký je tvůj tip na další kvalifikační zápasy jako Slovensko – Litva (23.3.) a Francie – Španělsko (26.3.)?


Zdá se mi, že se Slováci poslední dobou trochu trápí a nehrají moc dobře. V živé paměti ještě všichni máme, jak nám Litva zkomplikovala postup v minulé kvalifikaci, i proto tipuji výhru Litvy 1:0 (kurz na vítězství Litvy 1:0 je 13,00). Bitva dvou velkých rivalů skončí remízou 2:2.


POKUD JSTE NOVÍ A JEŠTĚ JSTE SI NEVSADILI, VYUŽIJTE NAŠI SÁZKU ZDARMA DO 1 000 KČ - S NÍ SE TOTIŽ NEDÁ PROHRÁT!!

reklama