reklama

Klokani uctili památku Přibyla výhrou nad Nitrou

Víkend šampiónů: Bohemians 1905 Víkend šampiónů: Bohemians 1905 autor: Ondřej Besperát
Den po tragické události Bohemians vyhrála v přípravě

Břeclav - Klokani v pátek porazili i další slovenský tým, po Ružomberoku to byla tentokrát Nitra. Bohemians 1905 vyhráli 2:1. Góly padaly až v druhém poločase, na straně slovenského mužstva se o první z nich postaral Murin a pak Pražané otočili zásluhou Vyhnala a Krajáka.

Hráči vršovického celku věnovali zápas památce bývalého předsedy klubu Lukáše Přibyla, který byl ve čtvrtek nalezen mrtev ve své kanceláři na Spartě, kde nyní působil v roli místopředsedy představenstva. Přibyl byl rovněž dlouholetým fanouškem Bohemians a čtyři roky tu působil jako ředitel klubu.

Čtěte více:

Přibyl zavražděn nebyl. Příčina smrti se dále vyšetřuje 

Fotbalisté Bohemians k utkání nastoupili s černými páskami na rukou. Trenér Pavel Medynský dal více prostoru mladým hráčům včetně čerstvě osmnáctiletého odchovance Nerada.

Mužstvo si výhrou nad Nitrou odbylo generálku na ligový duel s Jabloncem, který je na programu 17. února. Bilanci v přípravě mají zelenobílí více než dobrou. Prohráli totiž pouze jednou a to se současným lídrem ligové tabulky pražskou Spartou 1:2.

Krom této porážky Bohemians v přípravě zaznamenali pět remíz a tři výhry. Kromě Ružomberoku a Nitry zvítězili ještě nad Českými Budějovicemi.

reklama