reklama

Konec kariéry? Nikoliv. Ronaldinho chce i nadále hrát

Ronaldinho o konci kariéry neuvažuje Ronaldinho o konci kariéry neuvažuje autor: Reuters
Zprávy o mém konci nejsou pravdivé, říká Ronaldinho

Milán - Ta informace ohromila v úterý ráno celý fotbalový svět. Brazilský záložník Ronaldinho prý špatně snáší svou absenci v reprezentaci i AC Milán a uvažuje podle katalánského deníku Sport o ukončení své kariéry.

Jenže tato zpráva měla nakonec platnost jen pár hodin. Ronaldinho totiž tyto spekulace rázně uťal svým vyjádřením na oficiálních stránkách, kde dává jasně najevo, že s fotbalem ještě končit nechce.

Čtěte také: Fanoušci AC Milán se bouří. Berlusconi je ale klidný

"To, co bylo zveřejněno katalánským deníkem Sport, není pravda. Nikdy jsem o konci kariéry neuvažoval. Je to falešná zpráva, kterou otiskl bulvární list. Fotbal mě baví a končit nehodlám," vysvětloval.

"Pozitivní i negativní kritiku umím přijmout, ale musí vycházet z relevantních informací. Zveřejňování takovýchto zpráv je prostě nepřijatelné. V Miláně jsem navíc velmi šťastný," dodal.

Na San Siru propukl karneval. Dorazil Ronaldinho Na San Siru propukl karneval. Dorazil Ronaldinho Prohlédněte zde

Není však pochyb o tom, že kariéra držitele Zlatého míče za rok 2005 se zrovna nevyvíjí směrem, jakým by si on sám přál.

Nepomohl mu ani přestup z Barcelony do AC Milán, přičemž přišel i o místo v reprezentaci. Naposledy si Brazilec zahrál v městském derby proti Interu, v němž však "Rossoneri" utrpěli porážku 0:4.

reklama