reklama

Koubek má v Bohemians 1905 nahradit Pivarníka

Miroslav Koubek Miroslav Koubek autor: Milan Kammermayer
Miroslav Koubek by se měl podle serveru Sport.cz stát novým trenérem fotbalistů Bohemians Praha 1905 po odchodu Romana Pivarníka do Plzně. Čtyřiašedesátiletý kouč naposledy působil právě ve Viktorii, kterou v sezoně 2014/15 dovedl k mistrovskému titulu.

Praha - Miroslav Koubek by se měl podle serveru Sport.cz stát novým trenérem fotbalistů Bohemians Praha 1905 po odchodu Romana Pivarníka do Plzně. Čtyřiašedesátiletý kouč naposledy působil právě ve Viktorii, kterou v sezoně 2014/15 dovedl k mistrovskému titulu.

Koubek vedle první ligy vyhrál s Plzní i český Superpohár, ale po vyřazení v předkole Ligy mistrů s Maccabi Tel Aviv a nepovedeném vstupu do domácí soutěže byl v loni v srpnu odvolán. Předtím někdejší brankář trénoval Slavii Praha, Mladou Boleslav, Ostravu či Kladno.

Bohemians podle informací Sport.cz nejprve neúspěšně jednali se svým bývalým koučem Luďkem Klusáčkem, ale dnes se s Koubkem přiblížili dohodě. Pražský klub situaci kolem trenéra nekomentoval.

Pivarník působil v Bohemians od června 2014 a "Klokanům" postupně vtiskl atraktivní herní tvář. Ve své první sezoně obsadil s vršovickým celkem osmé místo v tabulce a v uplynulém ročníku jej dovedl k deváté příčce.

reklama