reklama

Kouč Hřídel v Příbrami skončil. Kvůli špatným výsledkům

Jaromír Šmerda z Příbrami (vpravo) se snaží vzít míč slávsitovi Michalu Švecovi. Jaromír Šmerda z Příbrami (vpravo) se snaží vzít míč slávsitovi Michalu Švecovi. autor: Reuters
Příbram oznámí jméno nového kouče ve čtvtek

Příbram - V české nejvyšší fotbalové soutěži uběhlo deset kol a Příbram mění svého trenéra. Na špatné výsledky doplatil dosavadní kouč Martin Hřídel, který byl v úterních ranních hodinách ze své funkce odvolán.

"Důvodem byly jak neuspokojivé výsledky A týmu, tak i velmi špatná střelecká bilance," uvedl na oficiálních stránkách klubu jeho prezident Jaroslav Starka, s tím, že jméno nového trenéra by mělo být zveřejněno do čtvrtka.

Čtěte také:
Plzeň opět zvítězila, v Edenu řádili fandové tří týmů
Plzeňský uragán zničil Ústí sedmigólovou kanonádou

Příbram měla sice zdařilý úvod sezony, nicméně poté se její výkonost rapidně zhoršila. Tým má nyní na svém kontě jen devět bodů a v tabulce mu patří až čtrnáctá příčka.

Její fotbalisté také mají nejhorší útok z celé ligy, dosud mají na svém kontě jen čtyři góly (z toho ten poslední v Plzni si vstřelil domácí Limberský do své sítě).

Hřídel je tak prvním odvolaným trenérem v letošním ročníku Gambrinus ligy. Funkce před ním předčasně skládali Miroslav Koubek z Baníku nebo Karel Jarolím ze Slavie. Ty však pokaždé podrželo vedení.

reklama