reklama

Kozák by mohl z Lazia zamířit do Besiktase nebo Sunderlandu

Libor Kozák by na reprezentační srazy mohl nově jezdit z Besiktase Istanbul či Sunderlandu. Libor Kozák by na reprezentační srazy mohl nově jezdit z Besiktase Istanbul či Sunderlandu. autor: CPA
Libor Kozák se ještě v létě bude nejspíš stěhovat z Lazia Řím do Turecka nebo Anglie.

Řím - Libor Kozák se ještě v létě bude nejspíš stěhovat z Lazia Řím do Turecka nebo Anglie.

Podle serveru football-italia.net mají o služby nejlepšího střelce uplynulého ročníku Evropské ligy zájem Besiktas Istanbul a Sunderland.

Čtyřiadvacetiletý Kozák dostával v minulé sezoně od trenéra Lazia Vladimira Petkoviče šanci hlavně v pohárové soutěži, v níž vstřelil osm gólů.

V Serii A však trojnásobný český reprezentant nastupoval spíš jako střídající hráč a pro nový ročník s ním bosenský kouč údajně nepočítá vůbec.

Zájem o Kozáka projevil Besiktas, kde působí český stoper Tomáš Sivok. Klub však chtěl opavského rodáka na hostování s opcí na přestup, prezident Lazia Claudiho Lotito však chce podle dřívějších vyjádření Kozáka pouze prodat.

Další možností pro českého útočníka by tak mohl být Sunderland z Premier League, jenž je údajně připraven nabídnout částku kolem šesti milionu eur (155 milionů korun). Lotito si však představoval odstupné o dva miliony eur vyšší.

reklama