Kozák rozhodl o výhře Lazia. AC Milán doma ztratil

Sport Sport, Red Spo
18. 9. 2010 22:41
Fiorentina - Lazio 1:2, AC Milán - Catania 1:1

Praha - Dal svůj první gól v italské nejvyšší lize a hned rozhodl o vítězství Lazia Řím. Český útočník Libor Kozák dokonal v sobotním zápase třetího kola Serie A obrat ve Fiorentině a celek z hlavního města vyhrál 2:1.

Jednadvacetiletý bývalý forvard Opavy se prosadil třiadvacet minut před koncem, kdy dorazil do sítě předchozí střelu Hernanese. V tu chvíli byl Kozák na hřišti sedm minut, když přišel na hřiště za Rocchiho.

Zlatan Ibrahimovič se pohádal v televizi s trenérem
Inter poprvé zvítězil, AC Milán i AS Řím prohrály

Lazio tak díky němu vyhrálo už druhý zápas za sebou. Naopak Fiorentina na své vítězství v letošním ročníku ještě čeká.

V dalším večerním duelu zaváhal AC Milán na vlastním hřišti se sicilskou Catanií. Rossoneri dokonce prohrávali, když se v polovině první půle prosadil Capuano. Domácí pak už stihli jen vyrovnat, když se trefil tradiční zakončovatel Inzaghi.

Fiorentina - Lazio Řím 1:2