reklama

Kusý: K odvolání Rady není důvod. Nechápu, kde se to bere

Generální ředitel Slavie Zbyněk Kusý vyjádřil před sobotním derby trenéru Petru Radovi maximální možnou důvěru. Generální ředitel Slavie Zbyněk Kusý vyjádřil před sobotním derby trenéru Petru Radovi maximální možnou důvěru. autor: Eduard Erben
Velice nekompromisně vystoupil na úterní tiskové konferenci před sobotním derby pražských S generální ředitel Slavie Zbyněk Kusý vůči dotazům ohledně případného odvolání Petra Rady.

Praha - Velice nekompromisně vystoupil na úterní tiskové konferenci před sobotním derby pražských S generální ředitel Slavie Zbyněk Kusý vůči dotazům ohledně případného odvolání trenéra sešívaných Petra Rady.

Podle někdejšího šéfa hokejových Pardubic má Rada naprostou jeho důvěru.

"Nepočítám s tím, že bych trenéra odvolal. Nechápu, kde se to bere, vždyť k tomu není důvod," uvedl Kusý na tiskové konferenci.

Pane Kusý, takže neexistuje žádné ultimátum?
Ne, neexistuje. Je to spíš mediální spekulace. Chápu, že pro vás novináře je to vděčné.

Co říkáte na pokřiky fanoušků Slavie Rada ven! během pátečního zápasu s Duklou?
Myslím si, že nemáme úplně neúspěšné období. Věřím, že slávistická obec dokáže při derby fandit svému týmu a nebude nadávat trenérovi. Přeci jen jsme jedna rodina a musíme táhnout za jeden provaz.

Fanoušci Radovi vyčítají, že nedělá nic pro to, aby zase Slavia patřila mezi nejlepší kluby v Česku...
Ale toto není cesta k tomu, abychom byli znovu úspěšní. Naopak je potřeba se semknout a pokračovat po jednotné cestě.

Hodláte si s nespokojenými fanoušky celou situaci vyříkat?
Pokud budou mít nějaký problém, tak si o tom s nimi rád promluvím. Ať už v diskuzích na internetu, nebo několikrát do roka probíhá pravidelné sezení.

reklama