reklama

Liberec jedná o sparťanu Shalovi. S Juharem se nedomluvil

Herolind Shala dost možná zamíří na hostování do Liberce Herolind Shala dost možná zamíří na hostování do Liberce autor: Milan Kammermayer
Fotbalista Sparty Herolind Shala by mohl zamířit do Slovanu Liberec, jedná se o jeho hostování

Praha - Své působení v pražské Spartě si asi Albánec Herolind Shala představoval poněkud jinak. Odehrané tři jarní ligové zápasy, v součtu 126 minut, ho určitě nenadchly.

Zdá se, že by ještě před rozehráním nového soutěžního ročníku ze Sparty mohl zamířit do Slovanu Liberec. "Mohu potvrdit, že o tomto hráči jednáme, ale hotového ještě nic není," poznamenal Jan Nezmar, sportovní ředitel Slovanu.

Mezi oběma kluby se v létě rozjela poměrně čilá transferní aktivita. Zpod Ještědu se do Sparty vrátil Martin Frýdek. A opačným směrem putovali Tomáš Koubek s Ondřejem Švejdíkem na hostování a Jan Sýkora s Davidem Hovorkou na přestup.

Rabušic přišel, s Juharem se nedomluvili

Liberec dolaďuje soupisku i pro pohárovou sezonu, v Evropské lize mu bude stát ve třetím předkole v cestě izraelský klub Kirjat Šmona.

Před několika dny dotáhl Slovan hostování Michaela Rabušice z Hellasu Verona, naopak s Martinem Juharem, který byl v klubu pár dní na testech, se na spolupráci nedomluvil.

Bývalý slávista odehrál v uplynulých dnech v českém dresu turnaj FIFPro pro hráče bez angažmá, který právě Češi vyhráli. Juharovi to ale smlouvu v Liberci nevyneslo. "Nakonec jsme se nedomluvili," podotýká Jan Nezmar.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

reklama