reklama

Liberec přišel o zraněného Fleišmana na čtyři týdny

Jiří Fleišman Jiří Fleišman autor: Reuters
Slovan Liberec se musí zhruba čtyři týdny obejít bez obránce Jiřího Fleišmana.

Praha - Slovan Liberec se musí zhruba čtyři týdny obejít bez obránce Jiřího Fleišmana. Devětadvacetiletý fotbalista, který si minulý týden v odvetném utkání 2. kola Evropské ligy v Alkmaaru poranil koleno, má natržený postranní vaz.

"Na to, jak to vypadalo, je to relativně pozitivní zpráva," řekl Fleišman v rozhovoru pro iSport.cz. "I když to zní blbě, tak s tímto výsledkem jsem spokojený. Přední křížák vydržel, vše vydrželo. Jinak je to celkově hodně zhmožděné," dodal.

Fleišman dostal na tři týdny ortézu. "Pak se uvidí, co bude dál. Kdy se vrátím do ostrého zápasu, to si vůbec neodvažuji tipovat, ale počítám s tím, že čtyři týdny budu určitě mimo. Pak bych snad mohl být do utkání alespoň připravený," prohlásil.

Pro libereckého zadáka jde o druhé zranění v krátké době, na začátku zimní přípravy si totiž zlomil zánártní kůstku. Zdravotně tak podle vlastních slov prožívá nejhorší rok kariéry. "Nikdy jsem to neměl a teď se to nakupilo. Doufám, že to bylo na dlouhou dobu poslední zranění," uvedl.

reklama