reklama

Dětská prosba pobavila svět: Messi, tvůj dres nechci, ale vyměň pro mě Fodena

Mladý příznivec Manchester City s netradiční prosbou. Mladý příznivec Manchester City s netradiční prosbou. autor: Reuters
Snaha fanoušků získat dres svého oblíbence dostala nový rozměr. Na jiný level ji povýšil mladý fanoušek Manchester City, který k tomu hodlal využít fotbalovou hvězdu Lionela Messiho.

Plakátů, kterými příznivci žádají svého miláčka o hození dresu, je v poslední době v hledištích tolik, že už zaujmou málokoho. Mladý fanoušek Citizens na to šel při středečním šlágru Ligy mistrů proti Paris St. Germain trochu jinak. 

Rozhodl se oslovit největší hvězdu francouzského klubu Lionela Messiho. Ale nešlo mu vůbec o triko argentinského útočníka. Chtěl, aby si Messi vyměnil dres s Philem Fodenem a právě cenný suvenýr anglického idolu mu pak daroval…

"Messi, můžeš pro mě získat Fodenův dres?" stálo pestrobarevnými vystříhanými písmeny na velké čtvrtce papíru.

Nevyšlo to, možná i proto, že Messi neměl po porážce 1:2 a svém hodně nevýrazném výkonu na podobné transakce moc pomyšlení.

Ale mladý příznivec nejspíš truchlit nemusí. Případ jeho nezvyklé snahy se totiž donesl přímo k Fodenovi a ten zareagoval na svém Twitteru. "Díky za podporu. Znáte někdo toho mladého fanouška?" napsal k přesdílenému záběru.

Je tak pravděpodobné, že kreativní divák se vysněného dresu přece jen dočká.

Fodenova reakce na Twitteru:

Podívejte se, jak se hraje fotbal v Červených Janovicích Aktuálně.cz, Vojtěch Dvořák |  09:15
reklama