reklama

O tuhle selfie Ronaldo nestál. Rozezlenou hvězdu uklidňoval i Buffon

Youtube.com
Juventus zvítězil v závěrečném kole základní skupiny Ligy mistrů nad Leverkusenem 2:0. Během utkání na hřiště pronikli dva fanoušci. S prvním se Ronaldo ochotně vyfotil, s druhým už zacházel drsněji.

Narušitel vběhl na trávník po konci utkání, kdy si hráči podávali ruce. A ihned spěchal za Cristianem Ronaldem s mobilem v ruce. Portugalskou hvězdu vzal kolem ramen a chystal se s ním vyfotit, ale Ronaldo se po fanouškovi ohnal a vysmekl se mu ještě dřív, než stihla zasáhnout ochranka. Celý incident se odehrál velmi rychle a Ronaldo podrážděně odstrčil fanouška. Na pomoc mu přišli i spoluhráči. Po fanouškovi zakřičel ještě několik slov a klepal si na hlavu.

Po strkanici držel se držel za krk, ale měl by být v pořádku. "Cítím se teď dobře. Byl jsem naštvaný, ale už je to v pohodě," komentoval Ronaldo krátce incident po zápase. Po strkanici naštvaného spoluhráče utěšoval i brankář Gianluigi Buffon.

Ronaldo ve stejném duelu objal jiného fanouška, který se na hřiště dostal během hry. Možná to inspirovalo dalšího diváka k odvážnému kousku.

"Odehráli jsme dobrý zápas. Rozhodně se zlepšujeme a i já jsem se cítil v dnešním utkání osobně líp," dodal střelec první branky utkání a své celkově deváté v této sezoně. Na jeho trefu později navázal Gonzalo Hugain.

Juventus měl postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů zajištěný už před zápasem. Ve skupině D s Atléticem Madrid, Bayerem Leverkusen a Lokomotivem Moskva neprohrál a nasbíral celkem 16 bodů. V italské lize je o dva body na druhém místě za Interem Milán.

Půvabná narušitelka z finále Ligy mistrů ukázala sexy módní fotky Půvabná narušitelka z finále Ligy mistrů ukázala sexy  módní fotky Prohlédněte zde
reklama