Jiný název, stará Steaua. Rumuni rozesmutnili Plzeň, jejíž hráči byli hodně frustrovaní

Plzeňským fanouškům a fanynkám nebylo při pohledu na trávník veselo. Přitom ještě dvacet minut před koncem postupovala Viktoria.
Pavel Vrba a celé mužstvo Viktorie vstupovalo do odvetného utkání proti FCSB v dobré náladě. Vždyť si z Rumunska viktoriáni přivezli nadějný výsledek 2:2.
V úvodu domácího zápasu byla Plzeň aktivnějším celkem, ale gólově se v prvním poločase neprosadila.
Zato hráči bývalé Steauy ano. Mihai Balasa se přímým kopem z nějakých pětadvaceti metrů od branky trefil přesně do horního růžku. Za tohoto stavu postupovali Rumuni.
Plzeňské mužstvo vedl s kapitánskou páskou Daniel Kolář. Vedle Romana Hubníka scházel Západočechům také zraněný David Limberský.
Sport Tomáš Liška, Sport
2. 8. 2017 23:42
Podívejte se na fotografie z odvetného utkání třetího předkola Ligy mistrů mezi Viktorií Plzeň a rumunským FCSB, bývalou Steauou.