Kanga pomohl CZ Bělehrad do 3. předkola LM, dál jde i Soluň

Fotbalisté PAOK Soluň oslavují branku ve 2. předkole Ligy mistrů. Fotbalisté PAOK Soluň oslavují branku ve 2. předkole Ligy mistrů. autor: Reuters
Bývalý sparťanský záložník Guélor Kanga pomohl Crvené zvezdě Bělehrad k postupu do 3. předkola fotbalové Ligy mistrů.

Srbský tým zvítězil na hřišti Tirany 1:0. Jediný gól zápasu dal v 62. minutě portugalský středopolař Tomane. Kanga, který přestoupil do Crvené zvezdy na konci července, odehrál 83 minut.

V nemistrovské části kvalifikace uspěl PAOK Soluň, který zdolal Besiktas Istanbul 3:1. Všechny góly padly v prvním poločase, řecký tým navíc neproměnil penaltu. Strůjcem úspěchu PAOK byl teprve osmnáctiletý útočník Christos Tzolis, který dal úvodní dvě branky zápasu a na třetí gól domácích přihrál.

Možnost zvýšit v závěru prvního poločasu na 3:1 nevyužil anglický útočník Chuba Akpom, jehož pokutový kop zneškodnil devatenáctiletý gólman Besiktase Ersin Destanoglu.

Za Realem do Bruntálu. Kužela tížil oběd, Forejt nevařil. Ale Břidličná nelitovala Za Realem do Bruntálu. Kužela tížil oběd, Forejt nevařil. Ale Břidličná nelitovala Čtěte zde