reklama

Kontroverzním způsobem prošli přes Slavii, nyní budou fotbalisté Dynama dohánět ztrátu proti Ajaxu

Aleksandr Chackevič ve 3. předkole Ligy mistrů Slavia - Dynamo Kyjev Aleksandr Chackevič ve 3. předkole Ligy mistrů Slavia - Dynamo Kyjev autor: Milan Kammermayer
Přemožitel červenobílých ze třetího předkola Ligy mistrů Dynamo Kyjev prohrál na půdě nizozemského Ajaxu 1:3.

Kyjev - Fotbalisté Dynama Kyjev, kteří v boji o Ligu mistrů vyřadili pražskou Slavii, budou dnes v odvetě 4. předkola s Ajaxem Amsterodam dohánět dvoubrankovou ztrátu. Minulý týden v Nizozemsku prohráli 1:3. Ajax, kde působí český útočník Václav Černý, se může do hlavní soutěže probojovat po čtyřech letech. Dynamo hrálo Ligu mistrů naposledy v předminulém ročníku.

Dinamo Záhřeb, jehož dres obléká Jan Lecjaks, zkusí doma využít remízu 1:1 z Bernu. Český obránce v prvním duelu proti švýcarskému klubu, za který v minulosti nastupoval, chyběl. Young Boys bojují o premiérovou účast v základní skupině Ligy mistrů, Dinamo si v ní může zahrát potřetí za poslední čtyři roky.

Výhodnou pozici mají fotbalisté AEK Atény, kteří přivítají Vidi Székesfehérvár, na jehož hřišti v prvním zápase zvítězili 2:1. Řecký klub se může dostat do hlavní soutěže po 12 letech.

ura okr

reklama